0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بووم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Naft Masjed Soleyman
۰
۵
Gol Gohar
Finished
۱۹:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۸:۰۰
Mes Kerman FC
۰
۱
Havadar SC
Finished
۱۸:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۱
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۷:۰۰
Sepahan
۰
۰
Perspolis Teheran
Finished
۲۰:۰۰
Malavan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
۰
۰
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain La Liga
Osasuna
۰
۰
Valencia CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Ittihad
۱
۰
Al Fateh
inprogress
۲۱:۳۰
Abha
۰
۳
Al-Nassr Riyadh
Finished
۱۹:۰۰
Al Adalah
۱
۰
Al Feiha
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
۰
۱
SV Werder Bremen
inprogress
۲۲:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Willem II Tilburg
۰
۱
FC Den Bosch
Interrupted
۲۱:۳۰
Heracles Almelo
۱
۱
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
Ajax Amsterdam Reserves
۰
۱
Helmond Sport
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۱
۰
FC Zwolle
inprogress
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
۰
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۳۰
PSV Reserves
۰
۰
Telstar
inprogress
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
۰
۰
MVV Maastricht
inprogress
۲۱:۳۰
Roda JC Kerkrade
۱
۱
VVV Venlo
inprogress
۲۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۰
۰
Almere City
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Reserves
۱
۰
NAC Breda
inprogress
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
  Bolivia LFPB
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Atletico Palmaflor Vinto
۰
۰
Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
  Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۱
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Dibba AL Fujairah
۰
۲
Al Ain
Finished
۱۶:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Al Jazira
۳
۳
Al Sharjah SCC
Finished
۱۹:۳۰
Ajman
۲
۰
Baniyas FC
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie A
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
  Thailand Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۰
۰
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Championship
Queens Park Rangers FC
۰
۰
Reading
inprogress
۲۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
۰
۱
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۴
۰
AC Bellinzona
inprogress
۲۱:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۱
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Landesliga
Spittal
۱
۲
SV Feldkirchen
Finished
۲۰:۰۰
SC ESV Parndorf 1919
۱
۱
SV Schattendorf
inprogress
۲۱:۰۰
SC Mannsworth
۰
۱
1.ZS Simmeringer SC
Finished
۱۹:۳۰
Ilzer SV
۰
۳
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
Union Edelweiss Linz
۲
۳
Sportunion Sankt Martin
inprogress
۲۰:۳۰
SV Strass
۰
۲
SV Gossendorf Jaz
Finished
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۱
۲
SK St.Andra/Lav
inprogress
۲۰:۳۰
VST Volkermarkt
۱
۲
St. Jakob/Ros
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lebring
۰
۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۳
۱
SV Wildon
Finished
۲۰:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
SV Wienerberger
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۱
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۴
۲
Spvgg Ansbach
Finished
۲۰:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۲۰:۳۰
FC Augsburg II
۴
۰
FC Pipinsried
Finished
۲۰:۳۰
FV Illertissen
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SV Allerheiligen
۱
۰
SAK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
LASK Linz II
۰
۰
SC Kalsdorf
inprogress
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۳
۰
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
DSV Leoben
۴
۰
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۱
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
Finished
۲۰:۳۰
SK Treibach
۱
۲
Ried II
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium First Division A
Royal Antwerp FC
۱
۰
K. Sint-Truidense
inprogress
۲۲:۱۵
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro U20
۰
۰
Uberlandia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Betim U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Superligaen
Lyngby BK
۱
۱
Viborg FF
Finished
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
۱
۱
Garbarnia
inprogress
۲۰:۴۱
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Al Hussein
inprogress
۲۱:۰۰
Sahab SC
۲
۰
AL Sareeh
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie
FC Groningen
۱
۱
RKC Waalwijk
inprogress
۲۱:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Glentoran FC
۰
۰
Carrick Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Cliftonville FC
۰
۰
Crusaders FC
inprogress
۲۲:۱۵
Newry City
۰
۰
Larne
inprogress
۲۲:۱۵
  World Friendly International Matches Women
Spain (W)
۰
۱
Sweden (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Norway (W)
۱
۴
Brazil (W)
Finished
۲۰:۳۰
England (W)
۰
۰
USA (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Czech Republic (W)
۳
۳
Hungary (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany (W)
۰
۰
France (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland 1. Division
Galway United
۱
۰
Athlone Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cork City FC
۰
۰
Wexford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۰
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
Waterford FC
۱
۰
Treaty United
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland Premier Division
Derry City
۰
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
۰
۰
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Dundalk FC
۰
۰
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
  Portugal Primeira Liga
Gil Vicente
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Germany Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۳
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
TSG Balingen
۲
۳
TSV Steinbach
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Belenenses
۲
۳
Farense
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Inter Queretaro II
۲
۱
Titanes de Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Fredericia
۰
۱
Nykobing FC
Finished
۲۰:۰۰
Fremad Amager
۱
۴
Hvidovre IF
Finished
۲۰:۰۰
  Africa COSAFA Cup U20
Eswatini U20
۲
۱
Botswana U20
Finished
۱۷:۰۰
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
۱
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۰:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۲۰:۰۰
  Algeria U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Malaysia Super League
Petaling Jaya City FC
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Melaka United
۲
۴
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
Finished
۱۵:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۰
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۷:۳۰
Atalanta U19
۵
۲
Cesena U19
Finished
۱۵:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Fahaheel FC
۲
۰
Al Tadamon
Finished
۱۸:۲۵
Al-Jahra
۱
۲
Al-Naser
inprogress
۲۰:۴۵
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۲
۳
FC Garliava
Finished
۱۹:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۰
BFA Vilnius
Finished
۱۹:۳۰
FK Riteriai B
۰
۲
FK Ekranas
Finished
۲۰:۳۰
  Qatar Stars League Cup
Al Sailiya
۰
۲
Qatar SC Doha
Finished
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۳
۵
Umm Salal
Finished
۱۹:۳۰
Al Sadd
۴
۰
Al-Ahli Doha
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۱
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Division 1
MC Magra
۰
۰
RC Arba
Finished
۱۸:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۱
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
۴
۲
MKS Pogon Szczecin
Finished
۱۹:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۰
۰
Wisla Plock
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
CD Novillos Neza
۲
۲
Chilangos FC
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
MOL Fehervar FC
۱
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
۰
۰
Kecskemeti TE
inprogress
۲۱:۳۵
  Austria 2. Liga
SV Kapfenberg
۰
۲
SK Rapid Wien II
Finished
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۰
۱
FC Blau-Weiss Linz
inprogress
۲۲:۰۰
FK Austria Wien II
۱
۱
Grazer AK 1902
Finished
۱۹:۴۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۹:۴۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۱
Kristianstad FC
Finished
۲۰:۳۰
Eslovs BK
۲
۰
FBK Balkan
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۵
۱
Angered BK
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adanaspor FK
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga East
TWL Elektra
۳
۰
SR Donaufeld
inprogress
۲۱:۰۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۲۰:۳۰
ASV Siegendorf
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۳۰
Kremser SC
۰
۰
Wiener SK
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Schwaz
۲
۰
SC Kundl
inprogress
۲۰:۳۰
Worgl SV
۲
۲
SV Hall
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۳
۳
Chemnitzer FC
Finished
۲۰:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۰
FC Carl Zeiss Jena
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Verl 1924
۲
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Dinamo Batumi
inprogress
۲۰:۳۰
FC Dila Gori
۲
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۰
۰
Araxa EC MG
inprogress
۲۱:۰۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۳
۱
Sekhukhune United
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland 1. Division
TS Wisla Krakow
۰
۰
LKS Lodz
inprogress
۲۲:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie B
Genoa
۰
۰
Cagliari
inprogress
۲۲:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Santa Ana
۰
۰
Municipal de Turrialba
inprogress
۲۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۳
۲
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۸:۰۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Khimki
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Auersmacher
۱
۱
FC Hertha Wiesbach
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Nysa
۲
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۷:۳۰
  England Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
Finished
۱۵:۳۰
  Palestine West Bank League
Mosaset Al Bireh
۰
۳
Hilal AL Quds
Finished
۱۷:۳۰
Islami Qalqilya
۰
۴
Jabal Al Mukaber
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۳
۰
Pardes Hanna-Karkur
Finished
۱۲:۴۵
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
  Israel Liga Alef North
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۱
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Kaukab
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Ineu
۲
۲
CS Soimii Lipova
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۴
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet South
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Baynounah SC
۳
۱
Dubai City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  South Africa 1st Division
MM Platinum
۱
۰
Venda FC
Finished
۱۷:۰۰
Cape Town Spurs
۲
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria Ligue 2
MC El Eulma
۲
۱
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
JSM Skikda
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
RB Ouargla
۱
۱
USM El Harrach
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
US Souf
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
US Chaouia
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Aluminij
۴
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۰۰
ND Triglav Kranj
۲
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۳۰
NK Nafta Lendava
۰
۲
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۲
Orijent 1919
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Leumit League
Ironi Tiberias
۵
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۴
Hapoel Petah Tikva
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۳
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۱
۰
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Defensa y Justicia Reserves
۰
۶
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۲
۴
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Myjava
۱
۱
FK Pohronie
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۲
۱
FSV Hollenbach
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
TSV St. Johann
۱
۰
SV Kuchl
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
CF Pachuca Premier
۳
۰
Leviatan FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sund IF
۲
۳
Algarna-Harnosand IF
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
HIFK II
۲
۱
FC Kontu
Finished
۲۰:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۷
PuiU Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
MPS
۲
۱
HerTo
inprogress
۲۰:۳۰
ToTe
۱
۱
Atlantis H II
Finished
۲۰:۳۰
Ponnistajat
۱
۲
Töölön Taisto
Finished
۲۰:۳۰
Valtti
۶
۰
POHU
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga West
Fortuna Koln
۳
۲
1. FC Duren
Finished
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۰
SV Rodinghausen
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Suderelbe
۴
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۲۰:۳۰
Victoria Hamburg
۵
۰
Curslack-Neuengamme
inprogress
۲۱:۰۰
Concordia Hamburg
۰
۰
FC Altona 93
inprogress
۲۱:۰۰
Eimsbutteler TV
۱
۰
TUS Osdorf
inprogress
۲۱:۴۵
  Finland U20 League
Sexypoxyt U20
۵
۰
Karhu-Futis U20
Finished
۱۹:۳۰
JaPS U20
۰
۷
IF Gnistan U20
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۳
۳
1. SC Feucht
Finished
۲۰:۰۰
SC Eltersdorf
۲
۲
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۲۰:۳۰
TSV Kornburg
۰
۲
1. FC Eintracht Bamberg
inprogress
۲۰:۳۰
  Belarus Premier League
Dinamo Brest
۴
۰
Dnepr Mogilev
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 Championship
SL Benfica U19
۴
۰
Casa Pia AC U19
Finished
۱۹:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۲
۲
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۰
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۰۰
  Oman Professional League
Sohar Club
۱
۰
Sur SC
Finished
۱۸:۴۵
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۶
۱
Enskede IK
inprogress
۲۱:۰۰
  Morocco Botola Pro
Union Sportive de Touarga Rabat
۱
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Paraibano 2nd Division
Sabugy PB
۲
۰
Picuiense PB
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert
۴
۰
TSV Meerbusch
inprogress
۲۱:۰۰
Sportfreunde Baumberg
۳
۰
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۲۱:۰۰
TVD Velbert
۱
۰
Kleve
inprogress
۲۱:۱۵
  Morocco Botola 2
Racing de Casablanca
۰
۰
Renaissance Zemamra
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Nacional B
CD Nueva Cliza
-
-
Club Destroyers
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland Lowland League
Broomhill
۰
۱
Edusport Academy Caledonian Braves
inprogress
۲۲:۱۵
  Scotland Championship
Inverness Caledonian Thistle
۰
۰
Partick Thistle
inprogress
۲۲:۱۵
  Gibraltar National League
Glacis United FC
۰
۰
Mons Calpe SC
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Valle de Egues
۱
۱
CD Beti Onak
inprogress
۲۱:۴۵
  Brazil Sergipano A2
Independente Simao Dias
۰
۲
Estanciano EC
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Caldas
۰
۰
FC Alverca
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۰
۲
SK Beveren
inprogress
۲۱:۳۰
Anderlecht II
۰
۰
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga North
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۱
SSV Jeddeloh
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Landesliga
SC Victoria Mennrath
۰
۱
SG Unterrath
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Nacao Esportes
۱
۰
Joinville EC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Coritiba U20
۱
۱
Athletico Paranaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
۰
۰
1860 Rosenheim
inprogress
۲۱:۰۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
۱
۰
Zebbug Rangers FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۲
۲
FSV Spandauer Kickers
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۰
۰
MSV Pampow
inprogress
۲۱:۰۰
SC Staaken
۲
۲
FSV Union Furstenwalde
inprogress
۲۱:۰۰
  Latvia 1. Liga
AFA Olaine
۲
۴
Riga FC II
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
۳
۱
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۸:۳۰
Campionii FC Arges
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۱:۳۰
  Myanmar League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  South America U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۲
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo 1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۲
۰
Mekelakeya
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۳
France U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sweden U19 (W)
۲
۰
Greece U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۴
Cyprus U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Holon Yermiyahu
۳
۳
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۲۵
  Bhutan League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U21 League 1
USM Khenchela U21
۴
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۰۰
ASO Chlef U21
۱
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۸:۰۰
MC El Bayadh U21
۲
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۱
۴
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۷:۰۰
FC Hlucin
۲
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
۰
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
۱
۰
Eo Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۳۰
Rejiche
۰
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۳۰
  Africa CAF Champions League Qualification
Al-Merrikh SC
۲
۰
Al Ahli Tripoli
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
۱
۰
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۳
۱
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۲
FC Bunyodkor
Finished
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۱
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۷:۳۰
  Oman 1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
Finished
۱۶:۳۵
  Malawi Super League
Rumphi United
۰
۲
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۳
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۱
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Jableh SC
Finished
۱۶:۳۰
Tishreen
۰
۰
Al-Karamah
Finished
۱۹:۳۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۱
۱
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۲
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۳
۳
KF Laci
Finished
۱۶:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۱
۲
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۱۵
  Uruguay Primera Division Clausura
Deportivo Maldonado
۰
۰
Cerro Largo FC
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید